فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
مرحوم قربان ابراهيمي فرد
54543
شهید حاج احمد شکی
456 یاد و خاطره سردار شهید حاج احمد شکی از علی آبادکتول را گرامی می داریم
سخنی از بهشت
امار بازدید

امضای تفاهم نامه اداره ارتباط باصنعت دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول با اداره کل تامین اجتماعی گلستان

با تلاش های پی درپی و مجرانه و برنامه ریزی های مدون و هدفمند ، رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول جناب آقای علیرضا ابراهیمی فرد وبا حضور مدیر کل تامین اجتماعی گلستان و معاونت پژوهش و فناوری واحد علی آباد کتول، تفاهم نامه ای در خصوص افزایش تعامل و فعالیت های کاری ، به امضای طرفین رسید علیرضا ابراهیمی فرد، رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول در حاشیه این مراسم افزود: حمایت از دانشجویان و افزایش تعاملات بین واحدهای صنعتی و تولیدی و ایجاد بسترهای پژوهشی برای دانشجویان یکی از اهداف اداره ارتباط با صنعت می باشد که همیشه سعی برآن دارد که فعالیت های خود را در راستای افزایش تجربیات دانشجویان از طریق امضای تفاهم نامه و عقد قرارداد، توسعه و افزایش دهد.

…………………………………………………

تجلیل از جانباز و یادگار ۸ سال دفاع مقدس

در مراسم ربع قرن فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور نماینده ولایت فقیه در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت ا… حسینی شاهرودی و جمع کثیری از مسئولین استانی و شهری برگزار گردید از آقای علیرضا ابراهیمی فرد به عنوان یکی از جانبازان و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

…………………………………………………

سمت های اجرایی علیرضا ابراهیمی فرد در اداره کل بهزیستی استان گلستان

۱-مشاور مدیر کل

۲-رئیس دفتر فرهنگ اسلامی (معاونت فرهنگی)

۳-مدیر داخلی

۴- بازرسی

۵-دبیر کمیسیون معاملات و خرید

۶-مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل

…………………………………………………

غبارروبی گلزار شهدای گرگان

علیرضا ابراهیمی فرد معاونت فرهنگی اداره کل بهزیستی استان گلستان با حضور (رئیس دفتر فرهنگ اسلامی ) در گلزار شهدای امام زاده عبدا… گرگان و غبارروبی از مزار آن عزیزان گرانقدر که مایه افتخار این نظام و ملت هستند، بار دیگر با آرمان های آنان تجدید میثاق نمود .

علیرضا ابراهیمی فرد در حاشیه آن مراسم با قدر دانی از آن شهیدان والامقام و با تاکید بر آرمان آنان و یادآوری خاطرات شیرین آن روزهای پر از حماسه افزودند: همگی ما باید در صراط مستقیم که همان راه شهدا و امام شهدا است گام برداریم و به بند ریسمان الهی که همان ولایت است چنگ زنیم و آنرا رها نسازیم که خیر دنیا و آخرت ما در گرو اطلاعات از ولی امر مسلمین جهان می باشد.

…………………………………………………

برگزاری جلسه سالگرد گرامیداشت مرحوم ریوندی

علیرضا ابراهیمی فرد در جلسه سالگرد گرامیداشت مرحوم ریوندی، برادر معلم(فرهنگی) حاج داوود ریوندی که با حضور قشر فرهنگی و اهالی محله فرهنگیان و در همان شهرک فرهنگیان همراه با دعای توسل برگزار گریدد، حضور یافت.

علیرضا ابراهیمی فرد در سخنرانی خود در خصوص فلسفه عاشورا و مذمت دنیا و امر به معروف و نهی از منکر، معاد و آخرت و فانی بودن این دنیای پر زرق و برق چنین گفت: ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که در این دنیا هر کسی می آید و نقش خود را بازی می کند و می رود، به این دنیا و پست ها و مقامهایش نمی توان اعتماد کرد. باید عدم وابستگی خود را به آن در وجودمات تقویت و نهادینه کنیم. این را بدانیم که انسان باید آنگونه عمل کند که اعمالش، ذخیره ای برای آخرت باشد که در آخرت، همه ما فقط با اعمالمان، تلاشهایمان، رفتارمان و اندیشه ها و نیت هایما سنجیده می شویم، نه با مقام ها و پست هایمان، نه با سرمایه مان.

علیرضا ابراهیمی فرد در بخش دیگری از صحبت های خود با تأکید بر راستگویی و رفتار نیک اینگونه بیان داشت: همگی ما در آستانه آزمایشی بس بزرگ قرار داریم، آزمایش راستگویی، صداقت در گفتار و خوش رفتاری با مردم که تمامی این صفات از صفات بارز نبی مکرم اسلام آن بزرگ مرد که در اوج یک انسان کامل در تمام دوران است، آن مردی که در غایت کمال انسانی بود. پیامبری راستگو، سیاستمداری صادق، راهنماییی خوش رفتار .

علیرضا ابراهیمی فرد در بخش پایانی صحبت های خود به بند هشتم قانون اساسی کشور اشاره کرد و گفت: رفع مشکلات مردم از اوجب واجبات می باشد.

امر به معروف و نهی از منکر که در بند هشتم قانون اساسی کشورمان می باشد یکی از صفات بارز ائمه معصومین بوده است که ما نیز باید آنرا در کشور احیا کنیم.

………………………………………………..

ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در واحد آیت الله آملی برگزار شد

در آغاز یین روز هفته دفاع  مقدس ویژه برنامه گرامیداشت ایثارگران ۸سال جنگ تحمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برگزار شد .

حجت الاسلام علی اصغری رییس دفتر فرهنگ اسلامی با بیان اینکه ارزش‌های دفاع مقدس بخشی از ارزش های اجتماعی در جامعه اسلامی محسوب می‌شوند تصریح کرد : ارزش های دفاع مقدس باید در فضای های فرهنگی و خصوصا دانشگاه ها با روش ها و ابزار های نوین به نسل جوان وآرمان خواه انتقال یافته و جزوی از هویت افتخار امیز نسل جدید گردد .

وی با بهره گیری از سخنان بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران بیان داشت : جنگ برای ملت ما گنج بود ،در دفاع مقدس محاسن اخلاقی و خصایل انسانی ظهور و بروز داشت این مقطع هشت ساله در پیشبرد اهداف انقلاب واستمرار آرمان های متعالی آن نقش موثری داشت .

علیرضا ابراهیمی فرد مدیر اداری واز ایثار گران هشت سال دفاع مقدس نیز به نمایندگی از ایثار گران واحد آیت الله آملی بیان داشت : باید از دوران دفاع مقدس به عنوان توشه راه زندگی استفاده کنیم زیرا این دوران زمانی طلایی بود که ایستادگی و ایثارگری، عشق، محبت و صمیمیت را آموزش می‌داد که نتیجه، آن بالارفتن اعتماد به نفس است.

وی ادامه داد : دفاع مقدس دورانی بود که در آن همه چیز آموختیم و در حال حاضر کشور با همان مدیریت جهادی برگرفته از همان دوران اداره می‌شود .

در ادامه این مراسم  تعدادی از کارکنان واحد آیت الله آملی که توفیق حضوردر جبهه های حق علیه باطل را داشتند با اهدا لوح تقدیر و تجلیل شدند .

گفتنی است این مراسم به همت تشکل‌ اسلامی سیاسی پیروان ولایت  ، دفتر فرهنگ اسلامی و روابط عمومی واحد آیت الله آملی برگزار شد .

به نقل از سایت دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی

چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳  ۹:۸
545
ارادت حاج علیرضا ابراهیمی فردبه حاج علی مزیدی، پدر شهیدان محمد و حسین مزیدی از محله خارکلاته علی آبادکتول، ضمناً شهید محمد مزیدی با حاج علیرضا ابراهیمی فرد در کردستان سال1362 همرزم بوده است
جزيره مجنون
حاج علیرضا ابراهیمی فرد از علی آبادکتول در جبهه جزیره مجنون،لشکر8 نجف اشرف سال 1364
اوقات شرعي
دسته بندي
تصاوير منتخب